A mužstvo Žel.Ruda - Hrádek 2:1

30.10.2011 20:01

Železná Ruda -  Hrádek   2 : 1 ( 0: 0)

Rudolf Pavel

Za nádherného slunečného počasí odehráli domácí hráči poslední podzimní utkání na vlastním hřišti.

Čekal je soupeř nelehký,se zkušenostmi z vyšší soutěže,Hrádek u Sušice.Diváci čekali vyrovnané, dramatické utkání.Dočkali se.První půle vyzněla lépe pro domácí,kteří si vytvořili několik šancí.Zejména Lehečka se dostával do brankových situací.Štěstěna mu tentokrát nepřála.Jeho hlavička po prudkém centru z levé strany volala po brance.Na druhé straně hosté využívali každé příležitosti k ohrožení naší branky.Nebezpečí hrozilo zejména z kopaček Kutila.Branky ale nakonec padali až ve druhém poločase .Nejdříve prudký střílený centr Trejbala,který brankář hostí neudržel a číhajíci Martin Loos vrátil hlavou míč do branky (54.,).Poté domácí mohli ještě náskok zvýšit.Šance Greinera a Kazmirčíka zůstaly nevyužity.Hosté přidali a vyrovnat se jim podařilo v 77.min.Zaváhání domácí obrany využil Marek Pena k vyrovnání(1:1).Diváci nevěřili, že se z toho domácí dostanou.Neúnavný bojovník David Greiner v 84.min.nakonec zajistil zasloužené vítězství.Nebylo to ale jednoduché.Hosté vsadili vše n  a útok a vyvynuli veliký tlak.Domácí obrana a zejména brankář Jaroslav Lehký několikrát zachraňovali na poslední chvíli.V 90. minutě hosté zvedali ruce nad hlavu,ale Jakub Lehečka  vykopával z brankové čáry.Diváci (cca 80) odcházeli spokojeni zejména s výsledkem.

Rozhodčí Blaheta rozdal 1:3 ŽK.

Branky: 54. Loos Martin, 84. Greiner David – 77. Pena Marek; ŽK: 1:3 . Diváků: 80 .

1. Vrhaveč           12   9   2   1  22 : 10   31  ( 11)

2. Dlouhá Ves        12   7   2   3  29 :  8   24  (  2)

3. Nezamyslice       12   7   2   3  29 : 20   24  (  2)

4. Běšiny            12   7   2   3  21 : 13   24  (  8)

5. Sušice  B         12   4   5   3  25 : 20   21  ( -4)

6. Hrádek            12   6   2   4  17 : 13   21  (  5)

7. Železná Ruda      12   5   3   4  35 : 27   20  ( -6)

8. Luby B            12   3   6   3  23 : 21   17  ( -3)

9. Mochtín B         12   4   2   6  17 : 27   15  ( -7)

10. Janovice          12   3   3   6  21 : 27   14  ( -3)