Velký Bor - Železná Ruda A 1:2 (0:0)

06.11.2011 13:12

Velký Bor – Železná Ruda  1 : 2  (0 : 0)

Rudolf Pavel

V prvních minutách zápasu i téměř po celý první poločas byli domácí aktivnější a vytvořili si několik golových šancí, bohužel bez golového efektu. Střely a hlavičky Petříka, Brůhy, Kulhánka a Zoubka zůstaly v náručí golmana hostů, nebo šly mimo branku. Hosté v těchto chvílých děkovali zejména brankáři

Jardovi Lehkému.V jednu chvíly zachraňoval až pádem pod nohy.Odnesl to zraněním tváře.Utkání ale obětavě dochytal a byl hlavním strůjce vítězství hostí. Naši hráči se prosadili až v závěru poločasu a ihned v úvodu druhého. Když domácí opět neproměnili šanci Brůhy, hosté po přečíslení obrany odpověděli ve stylu nedáš dostaneš .V 55.min.centr Greinera do pokutového území prodloužil Duda a osamocený Hájek střílel prakticky do prázdné branky (0:1) Domácí se po disciplinovaném výkonu a samostatném průniku Brůhy v 77.min.(1:1 )dostali do hry, ale brankář Lehký už nedovolil domácím skórovat.V posledních

minutách hosté nechtěli dopustit střelbu pokutových kopů.Vždy je to loterie Vrhli síly do útočení a po rohovém kopu Dudy v 91.min.nádherným volejem

trhal sítě domácí branky P.Bechyně.Domácí zůstali jako opařený a čekají je boje o záchranu.Naopak hráči Železnú Rudy po výborných výsledcích na začátku soutěže a méně úspěšné střední části,zakončili podzim úspěšnou sérii.V posledních čtyřech utkáních stratili pouze bod v Běšinech.

Celkové 5.místo dává týmu klid do jarních soutěží.Navíc zůstala možnost zapojit se do stíhání vedoucích týmu v boji o postup.

Branky: 77. Brůha Antonín – 55.  Hájek Vítězslav, 90. Bechyně Petr . ŽK  3 : 3;Diváků :80.

Rozhodčí:Petrželka František.

1. Vrhaveč           13  10   2   1  24 : 11   34  ( 11)

2. Dlouhá Ves        13   8   2   3  31 :  9   27  (  5)

3. Nezamyslice       13   7   3   3  29 : 20   26  (  3)

4. Běšiny            13   7   3   3  21 : 13   25  (  6)

5. Železná Ruda      13   6   3   4  37 : 28   23  ( -3)

6. Sušice  B         13   4   6   3  26 : 21   23  ( -3)

7. Hrádek            13   6   2   5  18 : 15   21  (  2)

8. Luby B            13   3   6   4  24 : 23   17  ( -3)

9. Žihobce           13   4   4   5  18 : 31   17  ( -2)