29.10.2011 19:28

.

Železná Ruda - Dlouhá Ves  6:1(3:1)

Rudolf Pavel

V neúplné sestavě domácí překvapili diváky velice aktivní hrou .To se projevilo i na výsledku.Již v první minutě šikovnou kombinaci zakončil Matěj Valenta (1:0).Hosté kontrovali v 6.min,když nejlepší střelec Pavel Beránek překonal pod břevno nováčka v brance domácích Vítka Mahovského.To byl ale jejich poslední počin.Další branku již domácí gólman neinkasoval.Domácí se dostali do vedení ve 22.min.Snad nejmenší hráč na hřišti,šikovný Filip Mašát,nejdřív vybojoval míč a po závaru před brankou skóroval (2:1).Skóre poločasu stanovil po sólové akci nejlepší střelec soutěže Jiří Jelínek (3:1).

Druhá půle byla vyrovnanější. Střelecky se ale prosadili pouze domácí.Střelecky se prosadil opět Jiří Jelínek v 58., a 67.,a Lukáš Hájek (63) Domácí  tak ukončili účinkování v podzimní části bez jediné porážky.Rozhodčí Blaheta.30 diváků.

Branky  : Jiří Jelínek 3 (25.,58.,67.,)Valenta Matěj (1.,) Mašát Filip (22.,), Hájek Lukáš (63.,) -Beránek Pavel (6.,).Rozhodčí : Blaheta Josef. Diváků: 30.