Rudolf Pavel

Mochtín - Železná Ruda  1 : 3 (1 : 0)

Branky: Pretzelmayer Viliam -  Jelínek Jiří 2,Fencl Matěj 1. Diváků: 20

Rozhodčí : Švátora Petr.

Utkání začalo pro vedoucí tým OP Klatovy náporem domácích.V 9.min.se dokonce dostali do vedení,

když jinak výborný brankář Karel Hach neudržel v rukou kluzký míč a ten skončil v brance.

Byl to ale poslední úspěšný počin domácích.Obrana dirigovaná výtečným Jirkou Hánou už domácí

do žádné šance nepustila.Naopak ná střelec Jirka Jelínech utekl několikrát domácí obraně,ale zatím se

pouze zastřelovall.Třikrát trefil pouze brankáře a jednou nezvykle vysoko prestřelil.Bojovník Matěj Valenta

se dostal do vyložených gólových situací,Po dvou přesných centrech do vápna se prakticky sám dostal

před prázdnou brankou.Byl tak překvapený že obě tutovky zahodil.Trochu nezkušenost,ale i hrbolatý terén

z Matěje udělal největšího smolaře první půle.Domácí tak poločas vyhráli 1:0.Promluva trenéra Víti Hájka

o přestávce nakonec zabrala a druhá půle byla jasně v naší režii,Brzo přišlo vyrovnání.V 43.min.utekl

po levé straně šikovný Filip Mašát.Nádherný centr do pokutového území patičkou prodloužil Jirka Jelínek

Matějovi Fenclovi a ten střelou k tyči srovnal.Opravdu krásná akce .Po gólu naši hráči jasně ovládli hřiště

a Jirka Jelínek byl pánem na hřišti.Dva góly téměř jako přes kopírák ve 49.a 53.min.domácí mužstvo položili.

Nevyužito zůstalo několik dalších příležitostí.Radost našich hráčů to nezkazilo.Naše vítězství bylo jasné

a 1-.místo po podzimní části OP je naprosto zasloužené.Naše hráče nejde chválit každého zvlášť.Hráli

kolektovně a ani dnešní neúčast jednoho z nejlepších hráčů mužstvu tolik nevadilo.Hráči jeho neúčast

nahradili velkou bojovností a motivácí.

Nejlepším střelce soutěže se stal Jirka Jelínek .Odehrál 11 utkání a vstřelil 25 branek.Výrazně pomohl